Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Vkosracing team po 9 Rajdzie Mazowieckim
19.05.2011


Załoga vkosracing team po 9 Rajdzie Mazowieckim 2011. Udany debiut w Rajdowym Pucharze Polski. Plan zrealizowany. Gorąco wszystkim dziękujemy za doping na trasie!

Wiktor Matuszewski (kierowca):
9 Rajd Mazowiecki był dla mnie oraz całego zespołu vkosracing team kolejnym krokiem w realizacji marzeń.
W zeszłym roku liznąłem wyścigów, ale mimo to ciągnęło mnie do rywalizacji na oesach. Z posiadaną licencją BC istniała jedynie możliwość, aby wspólnie z Robertem Podleckim na prawym, pojechać rajd bez pomiaru, na końcu stawki, jako RD-3L, dlatego jechaliśmy kompletnie bez ciśnienia.
Zakładaliśmy przede wszystkim naukę i dojechanie do mety, co udało się osiągnąć bez strat w sprzęcie i większych przygód.
Cieszę się, że mogliśmy debiutować na trasach RPP wśród tak znakomitych kierowców i zbierać doświadczenia.
Niezwykle miłym akcentem była niesamowita ilość dopingujących nam osób na trasie, poczuliśmy się prawie jak zawodnicy ze szpicy.
To było szalenie przyjemne, gorąco dziękuję i pozdrawiam te wszystkie osoby, bo stworzyły nam super klimat i wytrzymały do końca.
Organizatorom należą się ukłony za dobór tras zwłaszcza za Ułęż i Nowodwór, bo dzięki nim już wiem, że... zostaje w rajdach.
Chciałbym również podziękować Robertowi za cenne wskazówki i super dyktowanie, mojej żonie Karolinie, która kibicowała nam wspólnie z naszym jeszcze nienarodzonym krasnoludkiem oraz Przyjaciołom, którzy bardzo dużo nam pomogli przed i w trakcie rajdu. Każdemu życzę takiej ekipy!

Robert Podlecki (pilot):
Również dla mnie był to debiut na mazowieckich trasach w nowym wydaniu. Współpraca z Wiktorem i całym zespołem vkosracing od samego początku układała się znakomicie i już planujemy kolejny start.
Dziękujemy wszystkim kibicom i znajomym za doping. Generalnie myśleliśmy, że przy starcie na końcu stawki nikogo już nie będzie na trasie.
Pozytywnie się rozczarowaliśmy, ponieważ kibiców było tylu, że nie zawsze starczało czasu, aby wszystkim odmachać. Serdeczne dzięki!

Za pomoc w starcie w 9 Rajdzie Mazowieckim chcielibyśmy podziękować:
Panel System (www.strozowki.eu)
Advertis-e Produkcja Reklamowa (www.advertis-e.pl) www.qbazoledowski.pl za oprawę graficzną i medialną© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES