Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Astrą też można cisnąć !  
16.05.2011


Rewelacyjnym wynikiem zakończył się 9 Rajd Mazowiecki dla załogi Sergiusz Janowski i Krzysiek Grzenia. Załoga zajęła doskonałe 4 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1 w silnie obsadzonej markowej klasie Astra, umacniając się na pozycji lidera sezonu w swojej klasie.

Sergiusz Janowski: Rajd nie mógł ułożyć się dla nas lepiej. Odcinki przygotowane przez organizatorów były naprawdę fajne i zróżnicowane, a my naszą starszą Astrą pokazaliśmy, że można walczyć jak równy z równym z całymi zastępami mocnych Hond i Citroenów. Mieliśmy fantastyczną walkę o utrzymanie 4 miejsca. Po ostatnim odcinku nasza przewaga nad piątą załogą wynosiła zaledwie 1,8 sekundy, a nad szóstą 4,6 sekundy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zmotywowani do tego, aby podobne tępo utrzymać na Rajdzie Karkonoskim. Chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom, firmie Pamapol (www.pamapol.pl) oraz TVP odział Łódź.

Krzysiek Grzenia: Dawno tak dobrze się nie bawiliśmy. Pomimo ogromnego zmęczenia jesteśmy naprawdę zadowoleni. Od pierwszego do ostatniego odcinka utrzymywaliśmy doskonałe tempo i tylko na 4 odcinku, gdzie zajęliśmy 19 miejsce z powodu 14 sekundowej wizyty w lesie, zajmowaliśmy miejsca w ścisłej czołówce. Bardzo dziękujemy chłopakom z GG Carserwis za doskonałe przygotowanie samochodu, super obsługę i fantastyczną atmosferę podczas imprezy. Już niebawem postaramy się wzbogacić naszą stronę (www.sergiusz.com.pl) o nowe zdjęcia i filmy.

Zdjęcie: Łukasz Koziarski


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES