Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Wygrana zespołu HULAKULA RALLY TEAM…   
16.05.2011


Zwycięstwem w klasie A6 i szóstym miejscem w klasyfikacji generalnej zakończył swój występ w 9 Rajdzie Mazowieckim zespół rajdowy Hulakula Rally Team w składzie Marek Kwaśnik/Wiktor Stanis. Już po piątkowym zapoznaniu wiedzieliśmy, że nowe trasy pod Kozienicami będą dużym wyzwaniem dla naszej załogi. Po pierwszym odcinku pomimo krótkiej wizyty w zatoczce nasz zespół uplasował się na drugim miejscu w klasie i szóstym w generalce. Podczas tego odcinka z powodu awarii odpadł nasz kolega Sławek Ogryzek. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak to jest skończyć rajd na pierwszym odcinku i ubolewamy, że dopadł go taki pech.

Na drugim oesie, który najbardziej podobał się naszej załodze udało nam się odzyskać prowadzenie w klasie i awansować na czwarte miejsce w generalce. Przełomowym momentem podczas tego rajdy był odcinek trzeci gdzie w naszej "Kulce" pojawiły się drobne problemy ze sprzęgłem. Wprowadziło to sporo nerwowości w naszej jeździe co od razu zaowocowało dużą stratą na tym odcinku. Na szczęście usterka nie była duża i podczas pierwszej strefy serwisowej nasi chłopcy z Fightersglory ją usunęli co umożliwiło nam dalsza jazdę bez większych problemów.

Na drugiej pętli udało nam się odzyskać prowadzenie w klasie, które dowieźliśmy do mety. Uzyskany wynik pozwolił nam na przesunięcie się na pierwsze miejsce w klasie A6 oraz drugie w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski.
Dziękujemy wszystkim naszych kibicom, którzy wspierali nas zarówno na tarsie rajdu jak i w strefie serwisowej. Występ w tym rajdzie umożliwił nam nasz partner Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta oraz BMG Entertainment, Blue Club, Klub 5 i Limocar.

Foto: Mateusz Senko


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES