Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Pech załogi OgryzekRallySport   
15.05.2011


"Niestety ukręcona półoś napędowa wyeliminowała naszą załogę z rywalizacji w 9. Rajdzie Mazowieckim. Tuż przed metą pierwszego odcinka specjalnego wypadliśmy poza drogę. Wracając na nią ukręciliśmy półoś napędową i o dalszej sportowej jeździe nie było już mowy. Dojechaliśmy do mety oesu uszkodzonym samochodem. Zostaje pewien niedosyt, ponieważ włożyliśmy wiele pracy w przygotowanie do tego rajdu i chcieliśmy mocno powalczyć o czołowe lokaty w klasyfikacji pucharu. Jest to jednak kolejne cenne doświadczenie w naszej krótkiej rajdowej karierze. Myślami jesteśmy już na kolejnych testach przygotowujących nas do 5 rundy RPP – 26. Rajdu Karkonoskiego - powiedział Sławomir Ogryzek.

"Szkoda, że nie osiągnęliśmy mety rajdu. Patrząc na czas pierwszego odcinka i odliczając stratę, która była spowodowana wizytą poza drogą nasz rezultat mógł być naprawdę dobry. Tym razem nie udało się. Dziękuję kibicom za doping i ciepłe słowa na strefie serwisowej po zakończeniu naszego udziału w 9. Rajdzie Mazowieckim." - dodaje Bogusław Browiński.

Zespół przypomina o trwającym konkursie foto. Główną nagrodą jest przejażdżka podczas testów Citroënem C2 R2 Max na fotelu pilota! Szczegóły na www.ogryzekrallysport.pl

Wsparcia podczas startu w 4 rundzie RPP udzieliły nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol, GIGA TV Telebimy Multimedialne oraz Millers Oils. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES