Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Konkurs fotograficzny "Rajd Mazowiecki okiem kibica"   
11.05.2011


W zakończonym o północy dnia 10.05. konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z poprzednich edycji Rajdu Mazowieckiego oddano 6386 głosów!

Najwięcej z nich bo aż 1423 głosy zdobyło zdjęcie nr 1 autorstwa Krzysztofa Karasiewicza i to właśnie on stał się zdobywcą kamery na kask ufundowanej przez Camonboard.pl (http://camonboard.pl/index.php/kamery/drift-innovation/x170.html) oraz akredytacji prasowej na 9. Rajd Mazowiecki.

Na drugim miejscu uplasował się autor zdjęcia nr 7 - Jacek Konieczny, na które oddano 1310 głosów i w ten sposób stał się właścicielem plecaka oraz akredytacji prasowej na 9. Rajd Mazowiecki.

Trzecie miejsce i nagroda w postaci Monografii Automobilklubu Polski i oczywiście akredytacji prasowej na 9. Rajd Mazowiecki zdobył Dominik Flaszyński - autor zdjęcia nr 5.

Zdobywcom nagród gratulujemy i życzymy dalszych udanych zdjęć z rajdów oraz zapraszamy do Kozienic po odbiór nagród do Biura Rajdu oraz akredytacji do Biura Prasowego, natomiast wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za tak masowy udział w naszym konkursie.

Zobacz wszystkie wyniki głosowania

 

 


 

 


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES