Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski przed Rajdem Mazowieckimt   
13.05.2011

Łukasz Byśkiniewicz, producent i dziennikarz TVN TURBO, wystartuje w 9
Rajdzie Mazowieckim. Po rozpoczęciu sezonu wyścigowego reprezentant TVN
TURBO postanowił także spróbować swoich sił w rajdach. Jego pilotem będzie
doświadczony i utytułowany Maciej Wisławski. Rajd Mazowiecki jest 4 rundą
Rajdowego Pucharu Polski. W imprezie wystartuje ponad 90 załóg!

Łukasz Byśkiniewicz: "Marzenia się spełniają! Gdyby ktoś parę lat temu powiedział mi, że stanę na starcie prawdziwego rajdu to odesłałbym go do lekarza. Gdyby jeszcze dodał,
że na moim prawym fotelu zasiądzie Maciej Wisławski to z pewnością poszukałbym mu miejsca w dobrym szpitalu na oddziale zamkniętym. A jednak! Warto marzyć i warto się starać. Rajd Mazowiecki będzie dla mnie pierwszym poważnym rajdem. Wcześniej jechałem tylko Warszawska Barbórkę, ale to nie to samo co jazda na prawdziwym odcinku specjalnym. Bardzo dziękuje Maćkowi Wisławskiemu, że przyjął propozycję wspólnego startu. Wiem, że mając tak doświadczonego pilota będę mógł spokojniej zdobywać rajdowe doświadczenie. Cel na rajd? Oczywiście go przejechać i zasmakować zupełnie nowej dla mnie dyscypliny. Spoglądania na czasy konkurencji raczej nie będzie, bo jak powiedziałem jest to pierwszy rajd. Do tej pory ścigałem się na torach.

Przed dwoma tygodniami na torze Hungaroring rozpocząłem swój drugi pełny sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Teraz przyjdzie mi jechać w zupełnie innym otoczeniu przyrody. Na dodatek nowością dla mnie będzie słuchanie pilota. Z tego co wiem to głos Wiślaka na wielu kierowców działa "kojąco", więc mam nadzieje, że i w moi przypadku tak będzie. Wspólnie z Maćkiem wystartujemy Fordem Fiesta R2 przygotowaną przez Rajdowa Stajnię G4. Miałem już okazje przetestować to auto i muszę przyznać, że to doskonała maszyna dla takiego początkującego rajdowca jak ja. Dobre zawieszenie, szeroki rozstaw osi przekładają się na pewne i spokojne prowadzenie. Do tego sprawnie działająca sekwencyjna skrzynia biegów. Nic- tylko jechać:)

Postaram się godnie reprezentować barwy TVN TURBO. Na rajdzie nie zabraknie także naszych kamer. Już teraz zapraszam na relację z 9 Rajdu Mazowieckiego do programów "Raport" oraz "Auto-Sport". Chciałbym także serdecznie podziękować Pawłowi Stachowskiemu, który bardzo dużo mi pomógł w przygotowaniach i tak naprawdę dzięki niemu stanę na starcie w Kozienicach. Dziękuje także firmom, bez zaangażowania których ten start byłby niemożliwy: BELSAN, AL Sanit, MAJA Hurt-Detal Małgorzata Gąska, BYŚ oraz TVN TURBO za wsparcie medialne. Do zobaczenia na OeSach:)"

Maciej Wisławski: "Łukasz jest dla mnie typowym przykładem osoby z pasją. Sport motorowy wymaga od kierowcy wybitnych umiejętności. Aby je posiąść trzeba kochać
rajdy i wyścigi, a to potrafią tylko pasjonaci. Dlatego z miłą chęcią wsiadam do Łukasza. Łukasz najwięcej swoich kilometrów pokonał na torze wyścigowym, dlatego wiem, że na początku będzie potrzebował trochę czasu, aby przyzwyczaić się do gadającego z boku gościa."

 

Piotr Murawski/Łukasz Biernot   
13.05.2011

Piotr Murawski: "Zapowiada się przyjemny rajd, którego nie mogę się
doczekać po zimowej przerwie. Na prawym fotelu tym razem zasiądzie Łukasz
Biernot, dla którego rajd ten będzie debiutem. Naszym planem na sezon 2011
jest zdobycie punktów do licencji "R" i dobra zabawa. Liczymy na wysokie
miejsce w swojej klasie N3 i zbieramy doświadczenie do przyszłorocznych
startów w RSMP. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Szczególne podziękowania dla sponsorów: roletyzaluzje.waw.pl , USA CARS,
Auto-Top Opony oraz dla Trax Racing (www.traxracing.pl) za przygotowanie
wozu i to, że zapewnią nam serwis podczas rajdu."

 

Hulakula Rally Team przed Mazowieckim ...   
12.05.2011

Już w najbliższy weekend zespół Hulakula Rally Team pojawi się na nowych trasach Rajdu Mazowieckiego. Po udanym debiucie w Świdnicy stawimy się na starcie w Kozienicach w niezmienionym składzie czyli Marek Kwaśnik/Wiktor Stanis oraz nasza nowa "Kuleczka" czyli czarno - pomarańczowy Citroen C2R2 Max. Start w Rajdzie Świdnickim był dla nas nowością zarówno pod względem składu załogi jak i całkiem nowego samochodu. Progres jaki występował z każdym przejechanym kilometrem bardzo nas zadawalał i liczymy, że podczas najbliższego występu będzie podobnie. Wiemy jak wiele jeszcze musimy się nauczyć aby w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w naszej nowej "Kulce". Jest to naprawdę wspaniała rajdowa maszynka, która po oswojeniu staje się fantastyczną bronią do walki o dobre czasy na Os-ach.

Dziękujemy naszemu partnerowi RCM Hulakula za możliwość sprawdzenia się w tak rewelacyjnym samochodzie. Tak jak pisaliśmy przed startem w Świdnicy, naszą rajdową "Babcię" różni od C2-ki kilka małych drobiazgów ale pamiętajmy, że w każdym z nich jest rajdowy pazur tylko posiadają trochę inne temperamenty. Samochód tak jak ostatnio będzie wypożyczany z firmy MKLaren Motorsport a obsługiwany przez chłopaków z Fightersglory. Jeżeli będzie przygotowany tak perfekcyjnie jak podczas ostatniej imprezy wiemy, że naszym zadaniem będzie tylko wdrażać w życie zdobyte doświadczenie i walczyć o jak najlepsze czasy na odcinkach. Organizator przygotował nowe odcinki, które mamy nadzieję będą dla nas łaskawe. Jedyną niewiadomą pozostaje pogoda ale na nią nie mamy wpływu więc przyjmiemy takie warunki jak będą nam dane. Jak zawsze jest to dla nas bardzo szczególny rajd ponieważ rozgrywany na terenie działania naszego głównego partnera Rozrywkowe Centrum Miasta - Hulakula. Postaramy się nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań i pojechać na maksimum naszych możliwości. Nasz start oprócz Hulakuli wspierają: BMG Entertainment, Blue Club, Klub 5 oraz Limocar. Pozostaję nam tylko zaprosić wszystkich kibiców na odcinki w okolice Kozienic i prosić o gorący doping.

Do zobaczenia na trasie...

Foto: Tomasz Filipiak

 

Cezary Piekarski - Konrad Iwon   
12.05.2011

Cezary Piekarski: Wracam na oesy po 7-letniej przerwie, rajd odbywa się na drogach w okolicy mojego domu - nie mogłem się nie zgłosić! Na prawy fotel zaprosiłem mojego dawnego pilota Konrada Iwon również pochodzącego z Kozienic. Zamierzamy wystartować w klasie N3 rajdówką clio sport. Atmosfera w zespole przed rajdem jest znakomita, choć największa niewiadoma to moja forma, trenig postanowiliśmy połączyć z pierwszym oesem podczas rajdu - będzie ciekawie!
Plany mamy jak zwawsze ambitne i zapowiadamy walkę i dobrą zabawę od pierwszego oesu. Serdecznie zapraszamy fanów rajdów z całej Polski do kibicowania w okolichach Kozienic i Ułęża. Nasz start odbędzie się dzięki wspaniałym sponsorom: Burmistrzowi Gminy Kozienice, firmie PROFIKLIMA, CWS Piekarski, Blue Sat z Kozienic i Studio reklamy EUROPA.

 

Nowocień/Jakubowski przed 9 Rajdem Mazowieckim   
12.05.2011

Mariusz Nowocień: Tegoroczny Rajd Mazowiecki zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nowe odcinki specjalne, nowa baza rajdu. Dla nas to przede wszystkim "rajd na własnym podwórku". Traktujemy go bardzo poważnie nie tylko ze względu na zdobycie cennych punktów do klasyfikacji RPP. Chcemy przede wszystkim godnie zaprezentować się Sponsorowi, Przyjaciołom i Rodzinie, którzy tłumnie mają się stawić na trasie i dopingować nas. Na razie mamy jednak zmartwienie związane z Hondą. Od tygodnia były kłopoty mechaniczne z rozrządem. Były, bo kolejny raz z opresji uratował nas Michał Marcula. Gdybym teraz zaczął mu dziękować, to zabrakłoby miejsca i pewnie nie zdążyłbym do rajdu. Musi wystarczyć: Michał – za te nieprzespane noce, poświęcony czas kosztem własnych obowiązków – DZIĘKUJEMY! Kłopoty mechaniczne wyelimiowane, zostały jeszcze elektroniczne, ale jest szansa, że do soboty się uda. W imieniu HUZAR RALLY TEAM zapraszam na odcinki specjalne. Kibicujcie z głową, bawcie się dobrze i trzymajcie za nas kciuki. Za wsparcie dziękujemy naszym Sponsorom Polpetro S.A i Polskim Stacjom Paliw Huzar.

Bartek Jakubowski: Zawsze chciałem wystartować w rajdzie, w którym kibicować będą nam najbliżsi – rodzina, przyjaciele i wszyscy, którzy nas wspierają. Bliskość Kozienic od rodzinnego Radomia daje wreszcie taką możliwość. Koncentrujemy się jednak na rajdzie, na ściganiu i dojechaniu do mety. To jest w tej chwili najważniejsze. Oby Honda przestała się już nas obrażać i tak samo jak my dała z siebie wszystko w sobotę. Zaprszamy na naszą stronę www.huzar-rallyteam.pl i profil na Facebooku HUZAR RALLY TEAM.

Foto: Piotr Furman

 

Ingram i Janik przed 9 Rajdem Mazowieckim   
11.05.2011

Wiesław Ingram: - Po dwóch sezonach spędzonych w Clio, przesiadka do Hondy dostarczyła mi wielu nowych wrażeń. Chciałbym tym samochodem startować jak najwięcej, aby go jak najefektywniej wykorzystać. Dzięki pomocy warszawskiej firmy: 99 RENT - wypożyczania samochodów, będę mógł kontynuować poznawanie tego sprzętu już podczas 9 Rajdu Mazowieckiego. To specyficzna impreza, jednak stanowi świetną możliwość wyczucia punktów hamowania w tak szybkim aucie. Liczę na dobry wynik, choć łatwo nie będzie. Klasa obsadzona jest wyjątkowo mocno. Zapowiada się ciężka walka. Najważniejsze jednak, aby pojawić się na mecie. Zdobycie jak największej ilości punktów jest priorytetem. Liczę na troszkę szczęścia oraz na doping wszystkich rajdowych kibiców. Chciałem serdecznie podziękować: 99 RENT, AQUER, PIZZERIA TORINO, AUTO-HAL, FIVESTAR, Diesiel Center Mroczek&Synowie, PLASTBUD, ELEKTRO PROCES, NOWAK - firma pogrzebowa, AIR-TECH-BUD oraz powitać nową w tym gronie firmę ELEKTRO PROCES. Patronat medialny: Radio ESKA, portale: InterMAKS.pl, Bochnianin.pl

Krzysztof Janik: - Tegoroczny Rajd Mazowiecki będzie nowością chyba dla wszystkich. Poprzednie edycje były bardzo przyjemne z punktu widzenia pilota, dawały sporo wytchnienia oraz czasu na pozdrawianie kibiców. W tym roku będzie inaczej, więc nie pozostaje nam nic innego niż pojechać tradycyjnie swoje i zobaczyć jaki będzie wynik na mecie. W niedzielę zaliczyłem konkretnego dzwona podczas... biegu na 10km. Jeśli więc poobijany pilot wytrzyma trudy rajdu, to myślę, że kierowca oraz Honda również dadzą radę i będzie dobrze.

 

Liderzy Rajdowego Pucharu Polski wystartują w 9. Rajdzie Mazowieckim   
11.05.2011

Załoga OgryzekRallySport wystartuje w 4 rundzie RPP – 9. Rajdzie Mazowieckim. Liderzy RPP pojadą Citroënem C2 R2 Max, zapowiadając walkę o czołowe lokaty w klasie A6 oraz klasyfikacji generalnej całego rajdu.

"Przed nami 4 runda RPP – 9. Rajd Mazowiecki. Obecnie po 3 rundach zajmujemy bardzo dobre pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu (ex aequo) z Mariuszem Nowocieniem. Bardzo chcielibyśmy utrzymać dobrą passę i włączyć się czynnie w walkę o czołowe lokaty w klasie A6 oraz klasyfikacji generalnej rajdu. Przed kolejną rundą odbyliśmy intensywne testy naszego Citroëna C2 R2 Max, które mam nadzieję zaprocentują na trasach w okolicach Kozienic. Czytając zapowiedzi organizatorów rajdu, trasa będzie całkowicie nowa, bardzo techniczna z dużą ilością hop i niewidocznych zakrętów przez szczyty. Nie ukrywam, że takie odcinki preferuję i liczę na dobry wynik. Na profilu Facebook dostępnym z naszej strony www.ogryzekrallysport.pl ogłosiliśmy bardzo atrakcyjny konkurs dla fanów naszej załogi – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!. Zapraszam wszystkich do zabawy." - powiedział Sławomir Ogryzek.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z początku sezonu. Dzięki ciężkiej pracy całego teamu jesteśmy w stanie walczyć o czołowe lokaty w kolejnych rundach. Cały czas mocno pracujemy nad poprawą opisu trasy oraz prawidłowym torem jazdy. Mam nadzieję, że dobre przygotowanie poprzedzone testami zaowocuje podczas 9. Rajdu Mazowieckiego. Czeka na nas dziewięć nowych, wymagających odcinków specjalnych. Prosimy o gorący doping!" - dodaje Bogusław Browiński.

Wsparcia podczas startu w 4 rundzie RPP udzielą nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol, GIGA TV Telebimy Multimedialne oraz Millers Oils. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.

 

Michał Szala / Jola Żuk   
11.05.2011

Już za chwilę czyli w najbliższą sobotę 14 maja, pierwszy raz w okolicach Kozienic, zostanie rozegrana 4 runda Rajdowego Pucharu Polski – 9 Rajd Mazowiecki. Na licznej liście zgłoszeń, z numerem 71, jako jedyna w klasie RWD-1, znalazła się nasza debiutująca na rajdowych OS'ach załoga w składzie Michał Szala i Jola Żuk. O serca kibiców będziemy walczyć niepowtarzalnym i jedynym na Rajdzie Mazowieckim - Fiatem 126p.

Michał Szala: Rajd Mazowiecki, to mój pierwszy w tym sezonie start w RPP, jak również pierwszy start z nowym pilotem – Jolą Żuk. Dotychczas startowałem głównie w wyścigach górskich, więc jednym z celów jest nauka jazdy z pilotem, oraz zdobycie rajdowych doświadczeń. Jedziemy jako jedyna załoga w swojej klasie, więc nie nastawiam się na rywalizację. Tym razem głównym założeniem jest cało dojechać do mety, docierając się wzajemnie jako załoga i dając przy tym maksymalną frajdę kibicom, wynik przyjdzie sam. Liczymy na gorący doping i zapraszamy na odcinki.

Jola Żuk: Rajd Mazowiecki, to dla mnie debiut w RPP, i bardzo sie cieszę, że będzie to właśnie mój "domowy" rajd w nowej lokalizacji. W marcu rozważaliśmy z Michałem, udział w Rajdzie Świdnickim, ale z powodów finansowych nie udało się wystartować. Czas ten jednak wykorzystaliśmy na treningi i przygotowania do Rajdu Mazowieckigo, m.in. na pracę nad opisem, który mam nadzieję przyniesie oczekiwane rezultaty, oraz pozwoli nam pewnie i szybko przemieszczać się po OS'ach.

Nasz start wspierają życzliwe nam osoby i firmy, którym serdecznie dziękujemy:
RallyZone.pl – www.rallyzone.pl, sklep internetowy dla pasjonatów rajdowych, oferujący akcesoria, części samochodowe, gadżety, oraz specjalistyczną odzież rajdową renomowanych marek.
Rally Wear Rent, www.rwr.w8w.pl, wypożyczalnia odzieży rajdowej.
Motocaina.pl – www.motocaina.pl , kobiecy portal motoryzacyjny.
Qba Żołędowski, www.qbazoledowski.pl, znakomity fotograf.
Jakub Domański, doświadczony pilot rajdowy, który udzialił nam cennych wskazówek i porad.

 

Janowski / Grzenia przed Rajdem Mazowieckim   
11.05.2011

Już w najbliższy weekend, liderzy klasy "Astra" - Sergiusz Janowski i Krzysiek Grzenia - wspierani przez firmę Pamapol (www.pamapol) oraz oddział TVP z Łodzi wystartuje w 9 Rajdzie Mazowieckim.

Sergiusz Janowski: Bardzo cieszymy się, że znowu będziemy mogli usiąść w Astrze i że będziemy walczyli o kolejne, cenne punkty, w naszej klasie. Po rajdzie Świdnickim nasz samochód musiał przejść generalny przegląd, zupełnie ograniczając możliwości treningu – którego absolutnie nie było. W związku z czym 9 Rajd Mazowiecki będzie kolejnym rajdem, w którym będziemy jechali "na świeżo". Pomimo braku treningu postaramy się cisnąć na tyle, na ile będzie pozwalała nasza Astra. Chcemy pokrzyżować trochę planów naszym konkurentom w zdobyciu maksymalnej ilości punktów i nie będziemy odpuszczali nawet na chwilę.

Krzysiek Grzenia: Jeżeli sprawdzą się zapowiadane na najbliższy weekend prognozy pogody to rajd, pomimo małej ilości zakrętów, może okazać się jednym z najtrudniejszych rajdów sezonu. Pogoda i zupełnie nowe trasy, nie będą stawiać zawodników w komfortowej sytuacji. Dobry opis, a w przypadku mokrego asfaltu, odpowiedni dobór opon i wstrzelenie się z punktami hamowania z bardzo dużych prędkości będą kluczowymi czynnikami na mazowieckich odcinkach. Zapraszamy do kibicowania naszej załodze. Po rajdzie zapraszamy na naszą stronę (www.sergiusz.com.pl), gdzie postaramy się opublikować nagrania z naszych przejazdów.

Zdjęcie: Ryszard Szumny

 

Załoga GREGOR RACING TEAM   
10.05.2011

Załoga GREGOR RACING TEAM w składzie Grzegorz Grąbczewski - kierowca, Krzysztof Zubik - pilot, 14 maja wystartuje w 4. tegorocznej rundzie RPP – 9. Rajdzie Mazowieckim.
Rajd rozegrany zostanie na odcinkach specjalnych w okolicach Kozienic.
Załoga GREGOR RACING TEAM rywalizować będzie w klasie E-30 samochodem BMW 318is ze stajni Pawła Omleta. Jak zwykle dobrą zabawę i efektowne przejazdy bokami po mazowieckich oesach, Kibice mają zagwarantowane! ;)

Grzegorz Grąbczewski: "Po nieobecności na odcinkach specjalnych Rajdu Świdnickiego-Krause, ponownie razem z Krzyśkiem rywalizować będziemy naszą "Betą" w mocno obstawionej klasie E-30. Od czasu naszego ostatniego rajdu-Rajdu Zimowego minęły już prawie 3 mc-e, więc tym bardziej cieszymy się na Rajd Mazowiecki. Ponad 2-miesięczna przerwa potrafi wyostrzyć apetyt na jazdę! Wypatrujcie pomarańczowe BMW! Na pewno będzie efektownie!"

"Korzystając z okazji, cały Zespół GREGOR RACING TEAM pragnie złożyć kondolencje Rodzinie Sylwestra Olszewskiego."

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców do przybycia na odcinki specjalne 9. Rajdu Mazowieckiego. Liczymy na dużą frekwencję i gorący doping (również) naszej Załogi.

Za umożliwienie startu w 9. Rajdzie Mazowieckim dziękujemy Firmom: SEGER Studio Reklamy (http://seger.com.pl) oraz CHRONOPACK.
Zapraszamy na -> facebook.com/gregor.racingteam

Z rajdowym pozdrowieniem!
Gregor Racing Team

 

Paweł Bielak & Michał Bojar   
10.05.2011

W tą sobotę (14 maja) rozpoczynamy sezon 2011 startem w Rajdzie Mazowieckim.
Bieżący rajdowy sezon rozpoczynamy dość późno i nasz start w Rajdzie Mazowieckim traktujemy jako trening i rozgrzewkę. Jest to w zasadzie nasza domowa impreza, w której startowaliśmy już kilkukrotnie, stąd nasza decyzja i zgłoszenie w klasie Gość.

Odcinki tegorocznej edycji stanowią całkowitą nowość i to nie tylko dla nas, ale dla wszystkich zawodników z czego bardzo się cieszymy, ponieważ każdy kilometr nowego, nieznanego odcinka specjalnego to nauka i nowe wrażenia.

Będzie to drugi start po nawierzchni asfaltowej naszego Peugeota 207 RC w specyfikacji R3T, oznacza to że nadal uczymy się auta na tej nawierzchni. Nasz dzielny Lew otrzymał w tym roku "upgrade" do wersji Evo 2011, polegający głównie na zmianie oprogramowania silnika oraz zamontowaniu nowej większej zwężki turbosprężarki oraz kilku innych drobiazgów, liczymy zatem, że będzie jeszcze sprawniej przemieszczał się po Równinie Kozienickiej.

Przed nami ciekawy sezon, w planach mamy start w pierwszy weekend czerwca w South Swedish Rally, trzeciej rundzie Mistrzostw Szwecji i Pucharu NEZ. Zapowiada się świetna impreza na ulubionych przez nas szutrach, które w wydaniu szwedzkim ponoć są niesamowite. Zakładamy, że nie będzie to nasz jedyny start u naszych skandynawskich sąsiadów i budżet pozwoli nam na start we wszystkich pozostałych eliminacjach

Zachęcamy do bezpiecznego oglądania rajdu i życzymy wszystkim kibicom oraz zawodnikom wspaniałej pogody i prawdziwej, rajdowej atmosfery podczas najbliższego weekendu.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za wsparcie w rozpoczynającym się dla nas sezonie 2011. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.rally.bielak.pl

Paweł Bielak & Michał Bojar


Wiktor Matuszewski / Robert Podlecki   
09.05.2011

Z przyjemnościa informujemy, że załoga vkosracing team w składzie Wiktor Matuszewski / Robert Podlecki została umieszczona na liście zgłoszeń 9 Rajdu Mazowieckiego z numerem startowym 310. Gorąco wszystkich zapraszamy do kibicowania i trzymania za nas kciuków. Czekamy na Was! Do zobaczenia w Kozienicach!
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.vkosracing.pl oraz facebook.

W starcie w 9 Rajdzie Mazowieckim vkosracing team wspierają:
Panel System (www.strozowki.eu)
Advertis-e Produkcja reklamowa (www.advertis-e.pl)
www.qbazoledowski oprawa graficzna i medialna

 

Emil Leszczyński/Izabela Białorucka w 9 Rajdzie Mazowieckim   
08.05.2011

 

Emil Leszczyński: W tym roku nie planowałem startów w rajdach. Jednak po jednej z amatorskich imprez w jakiej dla zabawy wzięliśmy wspólnie udział w styczniu, Iza zapałała tak wielką miłością do rajdów, że przypomniała mi w ten sposób jakie wyjątkowe emocje i jaką wyjątkową adrenalinę i przeżycia dostarcza motorsport. W sumie to właśnie Iza zmotywowała mnie do wspólnych startów w rajdach w tym roku i ma swój bardzo duży udział także w starcie w 9 Rajdzie Mazowieckim.Dla Izy będzie to życiowy debiut w rajdach i pierwsze poważne doświadczenia w roli pilota rajdowego. Po wspólnych testach zimowych jestem przekonany, że będziemy się bardzo dobrze bawić i powalczymy o dobry wynik.

Start w 9 Rajdzie Mazowieckim traktujemy jako przygotowanie do przyszłego sezonu RSMP, w którym planujemy starty w BMW M3. W tym roku zamierzamy wystartować w asfaltowych rundach Pucharu Polski BMW E30 320i, zbudowanym w specyfikacji klasy E30 przez Pawła Omleta z RS Serwis. Jesteśmy bardzo ciekawi jak w warunkach rajdowych będzie się zachowywać samochód, który w trakcie testów zimowych poruszał się bardzo dynamicznie. Zamierzamy wykorzystać potencjał rajdówki już od pierwszego oesu i powalczyć o pierwsze miejsce w klasie. Nie możemy się doczekać nowych tras Rajdu Mazowieckiego, które wydają się bardzo szybkie i widowiskowe. Postaramy się dostarczyć kibicom jak najwięcej emocji chodząc pełnymi bokami w zakrętach.

Do zobaczenia na 9 Rajdzie Mazowieckim.
Nasz start jest możliwy dzięki IS RELIEF Poland wyłącznemu producentowi i dystrybutorowi trójwymiarowych materiałów POS, wykonanych w innowacyjnej technologii IS RELIEF 3D - www.is-relief.pl


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES