Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Masterlease Nivette Rally Team powraca na oesy!
16.03.2010

Dla zawodników Rajdowego Pucharu Polski Rajd Mazowiecki będzie pierwszą tegoroczną okazją do konfrontacji z rywalami i otwarcia swojego konta punktowego.

Na starcie, zlokalizowanym na lotnisku w Sobieniach Szlacheckich stanie również dziesiątka zawodników z licencjami międzynarodowymi, którzy potraktują tę rundę RPP jako trening przed sezonem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, rozpoczynający się już kwietniowym Rajdem Elmot.

Kibiców z pewnością zainteresuje informacja, że wśród gości z RSMP zobaczymy między innymi Filipa Nivette. Zawodnik wspierany przez firmy Masterlease i Nivette - Dealer Opel, Chevrolet, Mazda wystartuje Mitsubishi Lancerem Evo IX, na którego prawym fotelu zasiądzie Szymon Gospodarczyk. - Rajd Mazowiecki traktujemy treningowo, chociaż oczywiście będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i damy z siebie wszystko, żeby nie znudzić kibiców naszymi przejazdami - mówi Filip Nivette.

Warszawski zawodnik planuje na dłużej powrócić na rajdowe oesy, jednak jak sam przyznaje wszystko jest jeszcze otwarte. - Na pewno chciałbym jeszcze powalczyć w RSMP, może będą to tylko eliminacje szutrowe, trudno mi na tym etapie powiedzieć. Chciałbym podziękować kibicom za gorący doping, szczególnie odczuwalny podczas ostatniej Barbórki. Bardzo mnie cieszy, że mimo niezbyt regularnych startów kibice jeszcze o nas nie zapomnieli – komentuje zawodnik Masterlease Nivette Rally Team.
- Mamy mocne wsparcie od nieocenionego partnera i lidera na rynku wynajmu i leasingu samochodowego - Masterlease, prowadzimy również rozmowy z kilkoma innymi firmami. Wszystko jest na dobrej drodze, ale nie chcę zapeszać. Trzymajcie kciuki! - opowiada Filip Nivette o swoich planach.

Cały zespół Masterlease Nivette Rally Team zaprasza na oesy Rajdu Mazowieckiego, a także na strefę serwisową, zlokalizowaną na lotnisku w Sobieniach Szlacheckich.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES