Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Ariel Rally Team na podium!
24.03.2010

Rajd Mazowiecki, w którym Ariel Rally Team wystartował z założenia treningowo, zakończył się sporym sukcesem Ariela Piotrowskiego i Ireneusza Pleskota. Zawodnicy, reprezentujący barwy firm Mares, PHU ADA, MAR-KOP i Fable zajęli drugie miejsce w klasie Gość, pokonując o nieco ponad sekundę braci Dobrowolskich.

Wszystko rozstrzygnęło się na deszczowym oesie w Otwocku, po którym załoga Ariel Rally Team mogła wjechać na metę i odebrać puchary za drugie miejsce w klasie Gość.
Ariel Piotrowski był zadowolony z współpracy z Ireneuszem Pleskotem, więc już od pierwszych kilometrów mógł podróżować dobrym tempem po szybkich oesach w okolicach Otwocka. Na szczęście warunki na trasie były bardzo dobre, jedynie pod koniec przedostatniego oesu zaczął padać deszcz, który dał o sobie znać na miejskim oesie w Otwocku. Słoneczna pogoda wyeliminowała natomiast problemy z doborem opon i pozwoliła bezpiecznie wyznaczać punkty hamowania po długich prostych.

Teraz cały Ariel Rally Team czeka wytężona praca przy nowym samochodzie, czyli Citroënie C2 R2 w specyfikacji Max. Debiut nowej rajdówki nastąpi już za niespełna miesiąc, podczas Rajdu Elmot, pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ariel Piotrowski podkreśla, że nie może się już doczekać tego rajdu, wszak to właśnie podczas Elmotu 2008 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w klasie R2B i C2-R2 Teams' Challenge.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES