Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Jerzy Tomaszczyk/ Remigiusz Gruszka– Honda Civic VTi – klasa A-6
23.03.2010

8 Rajd Mazowiecki, będący pierwszą eliminacją tegorocznych rozgrywek w Rajdowym Pucharze Polski zakończyliśmy na 1 miejscu w klasie A-6 oraz 7 miejscu w klasyfikacji generalnej RPP.


Foto: Tomasz Filipiak

Przygotowując się do inauguracyjnej rundy RPP zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że rajd ten będzie faworyzował mocniejsze samochody. Skupialiśmy się głównie na kontrolowaniu pozycji w naszej klasie, klasyfikacja generalna schodziła w tym momencie na dalszy plan. Obyło się bez tzw. "przygód", świetnie przygotowany samochód nie sprawiał najmniejszych problemów. Kolejne odcinki specjalne pozwalały na zwiększenie tempa, a czasy osiągane na ostatniej pętli rajdu były bardzo satysfakcjonujące. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że kolejne rundy pucharu pozwolą na nawiązanie walki z czołówką klasyfikacji generalnej.

Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie: Laboratorium Inżynierii Lądowej „LABOTEST” , DARMA Auto Części, ULTER Sport, NOBES, Żużu Agencja Handlowa. Dziękujemy również naszemu zespołowi oraz kibicom za doping. Kolejna runda Rajdowego Pucharu Polski – Rajd Świdnicki (16-18 kwietnia) już niebawem.
Do zobaczenia w Górach Sowich!


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES