Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Załoga Koczeski/Matusiak po Rajdzie Mazowieckim
22.03.2010

Doskonałym 7 miejscem w generalce zakończył się dla załogi Koczeski/Matusiak występ w 8 Rajdzie Mazowieckim. Można uznać to za wynik średni, jednak cała trzecia pętla była przejechana ‘na kredyt’, ponieważ w każdej chwili autko mogło stanąć i już dalej nie pojechać. Tym bardziej cieszy wygrana na ostatnim odcinku specjalnym w Otwocku.


Foto: Marek Młynarczyk

Wojtek Koczeski: Bardzo fajny rajd – mimo długich prostych mieliśmy mnóstwo zabawy. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy naszym kibicom obiecanych pozytywnych wrażeń. Bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się na miecie na tak wysokim miejscu i przede wszystkim, że samochód wytrzymał trzecią pętlę… Zwycięstwo na ostatnim OeSie dodało nam wiary, że naszym turbodziadkiem czasem możemy powalczyć z najlepszymi. Bardzo dziękujemy naszym wiernym kibicom za doping, szczególnie na długich prostych kiedy mogliśmy odmachiwać. Olbrzymie podziękowanie należy się również naszym wiernym sponsorom – Noel Studio Technologia Reklamy oraz TRW Auto Service.

Błażej Matusiak: Fajny rajd, który pozwala myśleć optymistycznie o dalszej części sezonu. Bez względu na ilość naszych startów fajnie jest widzieć jak duże poparcie jakie mamy w pomyśle ścigania się samochodami w starej specyfikacji klasy A8. Na każdym kroku dużo ciepłych słów, mnóstwo kibiców i sympatii. Bardzo za to dziękujemy! Optymizmem napawa pierwsze w naszej karierze zwycięstwo na OeSie. Postaramy się pokazać w tym roku na imprezach rajdowych, a nie tylko zszywać się na wyścigach górskich. Będzie to oczywiście uzależnione od pozyskanego budżetu… ale póki co wszystko idzie w dobrym kierunku. Olbrzymie podziękowania dla naszych kibiców i sponsorów, Noel Studio Technologia Reklamy oraz TRW Auto Service.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES