Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Emil Leszczyński/Dominika Duziak po 8 Rajdzie Mazowieckim
22.03.2010

Start w 8 Rajdzie Mazowieckim z założenia traktowaliśmy jako trening i przygotowanie do sezonu, dlatego też jestem z niego bardzo zadowolony.


Foto: Tomasz Filipiak

Bardzo szybkie trasy (kilkakrotnie udało nam się dokręcić piąty bieg do odcinki), piękna wiosenna pogoda i domowa atmosfera sprawiły, że jechało się nam bardzo dobrze.

Na pierwszej pętli trochę zachowawczo zdecydowałem, że pojedziemy na mediach i trochę tutaj straciliśmy. Po zmianie opon na slicki na drugiej pętli już z odcinka na odcinek udawało się poprawiać czasy i przed przedostatnim odcinkiem Wilga mieliśmy już pewne drugie miejsce w klasie RWD-3.

Piękno rajdów polega jednak na tym, że zdarzają się w nich sytuacje nieprzewidziane. Po wzmocnieniu auta, zapomniałem o jednym elemencie, z którym do tej pory nie mieliśmy problemów, a który przejechał cały ubiegły sezon. I właśnie to najsłabsze ogniwo, jakim okazało się sprzęgło, padło w połowie przedostatniego odcinka Wilga i stanęliśmy na poboczu, nie kończąc w ten sposób rajdu.


Foto: Przemek Kiewicz

Nie przejmujemy się tym jednak, tylko patrzymy już w przyszłość i nie możemy się doczekać startów w Szutrowym Pucharze Polski, w którym liczymy na bardzo dobre wyniki.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim kibicom, którzy nas dopingowali na trasie oraz firmie Trax Racing za sprawny serwis.

W rajdowych zmaganiach towarzyszy nam firma Display Flash Poland - producent automatycznych standów i regałów - www.displayflash.com.pl


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES