Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Hulakula Rally Team przed Mazowieckim
19.03.2010

W najbliższy weekend zespół rajdowy Hulakula wyruszy po długiej zimowej przerwie na odcinki specjalne Rajdu Mazowieckiego. Prawie cztery miesiące przerwy spowodowały ogromny głód rajdowej adrenaliny więc już nie możemy doczekać się, kiedy zasiądziemy w naszej rajdowej „Kulce”.

Na Rajd Mazowiecki, wyruszamy w dobrze znanej wszystkim naszym kibicom Hulakulowej Astrze z której jak zawsze będziemy starali się wyciągnąć ukryte (niestety dość głęboko) pokłady mocy. Pogoda jak na chwilę obecną nie bardzo może się zdecydować, więc jeżeli tak jej zostanie możemy liczyć na podtrzymanie rajdowej tradycji i rozpoczęcie sezonu od rajdu zimowego tylko z tym małym wyjątkiem że po mazowieckich trasach.

My jak zawsze liczymy na troszkę wody na trasie, która zazwyczaj staje po naszej stronie i pomaga w osiągnięciu dobrego wyniku. Sponsorem zespołu podczas Rajdu Mazowieckiego będzie grupa BG International w skład której wchodzą takie marki jak Hulakula, Blue Club Billard, Klub 5, Vacaloca, Quattromobile.pl oraz Limocar. Patronat medialny nad zespołem sprawuje portal internetowy rajdowypuchar.pl. Więcej informacji na naszej stronie www.kwasnikm.pl

Nie pozostaje nam nic innego jak tradycyjnie zaprosić wszystkich na trasy w okolicach Warszawy i życzyć Wam wielu emocji również z naszym udziałem.
Do zobaczenia…
HRT


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES