Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Ariel Rally Team trenuje przed sezonem
19.03.2010

Odbywający się już w najbliższy weekend 8. Rajd Mazowiecki Ariel Rally Team potraktuje jako trening przed sezonem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Decyzja o starcie w tej imprezie zapadła dość spontanicznie, gdyż cały zespół nie mógł się już doczekać inauguracji sezonu 2010. Sezonu, który dla Ariel Rally Team będzie kolejnym, wielkim wyzwaniem.

W zespole zaszło wiele zmian, począwszy od składu załogi, przez samochód, aż wreszcie po… logo teamu. Na prawym fotelu Ariela Piotrowskiego zasiądzie Ireneusz Pleskot, mający na swoim koncie między innymi tytuł mistrzowski w klasach A6 i R2B oraz zwycięstwo w C2-R2 Teams' Challenge w sezonie 2008. Od Rajdu Elmot zawodnicy wspierani przez firmy Mares, PHU ADA i MAR-KOP, wsiądą do nowej rajdówki, Citroëna C2 R2 w specyfikacji Max, którego budowa dobiega właśnie końca.

Podczas Rajdu Mazowieckiego Ariela Piotrowskiego i Ireneusza Pleskot zobaczymy więc w dobrze znanym Citroënie C2 R2, który w sezonie 2009 pięciokrotnie dowoził załogę Ariel Rally Team na podium w klasie R2B i A6. W sobotę, 20 marca zawodnicy wyjadą na oesy pierwszej rundy RPP wśród dziesięciu załóg klasy Gość, będąc jednocześnie jedną z trzech, startujących rajdówką spod znaku szewronu.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES