Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Sebastian Trzaska - Debiut po raz kolejny
19.03.2010

Już w sobotę startuje 8. Rajd Mazowiecki, pierwsza runda RPP 2010.
Po raz kolejny na tych trasach, można powiedzieć domowych, wystartuje Sebastian Trzaska wraz z bratem Rafałem w nowo zbudowanym Renault Clio II klasy N3.

- Bardzo się cieszę, że po przeszło dwuletniej przerwie mogę znów wystartować w rajdzie. Ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy aby zdążyć na czas. To będzie swego rodzaju debiut, ponieważ wiele rzeczy będzie nowych. Nowe auto, nowy pilot, nowa klasa, nowy zespół który się tworzy – mówi Sebastian Trzaska.

- Nie będę zapowiadał, że tanio skóry nie sprzedam, bo tak nie będzie. Generalnie wszystko jest nowe i wymaga sprawdzenia, dlatego traktujemy ten start jako testy auta. Nadrzędnym celem jest uzyskanie licencji R aby tym autem startować w RSMP i dołączyć do chłopaków z projektu KlasaN3.pl, których serdecznie pozdrawiam. Naszym celem jest tylko i wyłącznie meta, a wynik przyjdzie sam, oczywiście jeśli nie będzie nieprzewidzianych przygód - dodaje kierowca.

- Chciałbym też przy okazji podziękować wszystkim którzy nam pomogli przy budowie auta, przede wszystkim rodzinie, bo bez wsparcia bliskich to by się nie udało, chłopakom z firmy mojego brata czyli Rafałowi, Konradowi, Sebastianowi, Zbyszkowi, Jarkowi i całej reszcie, którzy nam doradzali i pomagali, mojemu bratu, który ogarnął wiele istotnych tematów i wielu, wielu innym osobom - mówi Sebastian Trzaska.

- Jak wiadomo najważniejsi w tym sporcie są sponsorzy i tu też dziękuje Marcinowi i jego firmie Danmar, który już od czasu poprzednich startów nam pomaga i nadal mimo ciężkich czasów (podobno) wspomógł budowę i nasz start. Bardzo mu za to dziękujemy. Wszystkich zapraszamy na rajd oraz do kibicowania i trzymania za nas kciuków, aby wszystko poszło zgodnie z planem i do zobaczenia na trasach RSMP!


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES