Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Testy kolejnej ośki
18.03.2010

W ubiegłą niedzielę Marek Nyga testował Renault Clio przygotowane przez firmę 2Brally. To kolejna ośka po C2R2, do której przymierza się Marek.

Skąd ta nagła zmiana rajdowej broni?

Na pytanie odpowiada sam Marek: "Nie jest wcale tajemnicą, że rajdy to zupełnie inna dyscyplina niż wyścigi, w których mam już jakieś doświadczenie. Ponieważ jednak to właśnie rajdy mnie najbardziej fascynują chcę zdobyć jak najwięcej doświadczenia w trakcie sezonu 2010.
Nie ukrywam, że to właśnie względy ekonomiczne zadecydowały o wybraniu Clio na Rajd Mazowiecki. Wiem, że w pierwszym sezonie muszę się dużo nauczyć i chciałbym zatem jak najefektywniej wykorzystać środki moich sponsorów, którym dziękuję za wsparcie. Samochód jest co prawda znacznie wolniejszy, mimo to udało nam się podczas testów wyprzedzić kilka Lancerów.
To naprawdę świetna broń na rajdowe trasy, dostarcza jednocześnie sporo frajdy z jazdy. Samochód jest znacznie krótszy, a co za tym idzie bardziej nerwowy przy większych prędkościach. To dla mnie wspaniałe wyzwanie, ponieważ będę mógł wreszcie nawiązać walkę z bardzo szybkimi kierowcami w Civicach.
Zapraszam wszystkich fanów na zbliżający się rajd. Tym razem ścigamy się wraz z Jackiem na poważnie!"


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES