Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Powiedz TAK dla klasy HR13!!!
18.03.2010

Dla załogi Wojtek Koczeski/Błażej Matusiak 8 Rajd Mazowiecki będzie początkiem, miejmy nadzieję bardzo interesującego sezonu. Po bardzo obiecującym starcie w Rajdzie Barbórki załoga nie może już doczekać się kolejnych sportowych emocji.

Taką okazję daje "domowy" rajd w okolicach Wilgi. Dodatkową motywacją jest chęć wypromowania klasy HR13, czyli poczciwych turbodziadków, które nadal na OeSach potrafią stworzyć wspaniałe widowisko.

Wojtek Koczeski: Chcielibyśmy gorąco zaprosić wszystkich kibiców na trasę 8 Rajdu Mazowieckiego. Liczymy na dobrą zabawę, szybką i efektowną jazdę. Ponieważ idea Subaru Legacy Cup nie do końca w tym roku wychodzi, to mamy nadzieję, że pomysł uruchomienia klasy HR13 pozwoli na zebranie wikęszej ilości zawodników. Tym razem pokażemy dwa samochody (Subaru i Audi), ale zachęcamy wszystkich zawodników mających w swoich garażach (bądź planach zakupowych) Toyoty Celica ST185, Lancie Delta HF Integrale, Audi Quattro, Subaru Legacy, Mitsubishi Galant VR4 etc. do przyłączenia się do naszego projektu! Na ten sezon chcemy pojechać pełen cykl GSMP i
wybrane eliminacje RSMP/RPP. Wszystko zależnie od pozyskanego budżetu. W tym miejscu bardzo gorąco dziękujemy firmie Noel Studio Technologia Reklamy i TRW Auto Service za wsparcie i wiarę w sukces klasy HR13. Nasi partnerzy, a jednocześnie sponsorzy, wnoszą wiele optymizmu w cały projekt.


Błażej Matusiak: To już czwarty Rajd Mazowiecki w jakim będę brać udział. Tym razem
jako gość, więc podróżowanie będzie mniej stresująca niż zwykle. Zrobimy wszystko, żeby kibice zobaczyli dużo fajnej i szybkiej jazdy. Wsparcie ze strony widowni dostarczy nam dodatkowej motywacji przy pracach nad klasą HR13. Mamy nadzieję, że w sezonie 2010 pojawimy się na trasach GSMP dwoma samochodami. Drugi właśnie się buduje i jeszcze trochę wkładu finansowego i będzie gotów. Mam nadzieję, że do naszego projektu włączy się jeszcze kilka osób, a bardzo pozytywnym faktem jest pojawienie się Krzyśka Możyszka na tym rajdzie. Osobiście bardzo gorąco dziękuję firmom Noel Studio Technologia Reklamy i TRW Auto Service za wsparcie i wiarę w nasz projekt.

Wojtek i Błażej zapraszają na trasę 8 Rajdu Mazowieckiego!


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES