Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Szeszko/Jermakow – Sponsorzy z Warmii i z… Londynu
17.03.2010

Na starcie pierwszej rundy RPP nie zabraknie olsztyńskiej załogi Krzysztof Szeszko/Wojciech Jermakow i ich Toyoty Corolli GT. Krzysiek i Wojtek planują walkę z załogami tylnonapędowych BMW.

Przed rajdem myśleli też o walce w klasyfikacji generalnej, ale lista zgłoszeń z dziesiątkami dwulitrowych rajdówek nieco ostudziła te zamiary:

Krzysztof Szeszko:
Przy tak mocnej stawce miejsce w drugiej dziesiątce będzie dla nas sukcesem. Mazowiecki to specyficzny rajd, bardzo szybki, w płaskim terenie, pozornie nudny, ale tak naprawdę bardzo wymagający. W tym roku na naszej rajdówce ponownie pojawi się warmiński Kopernik. Wspiera nas również firma oponiarska Profil Sport. Do naszego zespołu dołączyła londyńska firma Seatbelt Service oraz dwie firmy z Warmii: Interuo i Drukarnia Niestępscy

Wojtek Jermakow:
Dwa lata temu debiutowaliśmy na tym rajdzie i wygraliśmy go w RWD, rok temu była totalna porażka, teraz… chcemy szybko i skutecznie jechać do mety. Na długich prostych przewaga mocniejszych samochodów będzie duża. Ale na końcu każdej prostej będzie bardziej lub mniej zasyfiony zakręt… i to jest jakaś nadzieja dla nas. Serdecznie dziękuję Weronice, Krzyśkowi i wszystkim znajomym z mojej nowej stacji tv bo dzięki ich elastyczności przy układaniu planu pracy mogę startować w tym sezonie! Zapraszam wszystkich kibiców na mazowieckie łąki – do zobaczenia na mecie w Otwocku!



© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES