Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Załoga Leszczyński/Białorucka na X Rajdzie Mazowieckim   
09.05.20122Załoga Emil Leszczyński/Iza Białorucka wystartuje w ten weekend w X Rajdzie Mazowieckim samochodem tylno napędowym BMW 318is.

Emil Leszczyński: „Po roku przerwy w rajdach wracamy na trasy rajdowe w naszym ulubionym i rodzinnym Rajdzie Mazowieckim. Rok temu delikatna przygoda na szykanie na pierwszym odcinku uszkodziła przewód paliwowy, który spektakularnie pękł na odcinku drugim i wyeliminował nas z rywalizacji w klasie E30.
W ten weekend planujemy przede wszystkim dobrze się bawić i ukończyć rajd na mecie w Kozienicach. Trasy Rajdu Mazowieckiego wyglądają jeszcze bardziej emocjonująco niż rok temu i nie możemy się doczekać startu.

Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję rozruszać się na treningu w I Rajdzie Mikołowskim, gdzie na nowo rozbudziły się nasze rajdowe apetyty.
W długi weekend miałem okazję przejechać się i zarazić Hondą Type-R i aktualnie szukamy dobrej bazy na nową rajdówkę w specyfikacji N.

Start w X Rajdzie Mazowieckim będzie dla nas pewnego rodzaju testem i odpowiedzią na aktualne rozterki pomiędzy zamiłowaniem do jazdy samochodem tylno napędowym (BMW) a mocnym autem przednionapędowym (Type-R), którym w tym roku będziemy musieli od nowa nauczyć się jeździć.

Serdecznie zapraszamy miłośników rajdów i aut tylno napędowych na trasy w okolicach Kozienic, postaramy się naszą jazdą BMW 318is dostarczyć sporo emocji kibicom.
Nasz start jest możliwy dzięki firmom: IS RELIEF Poland (www.is-relief.pl), wyłącznemu przedstawicielowi technologii IS RELIEF 3D oraz drukarni PRINT POINT DRUK CYFROWY Wilanów 24H (www.print-point24h.pl).


Fot. Grzegorz Rybarski