Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Stec: rajd na własnym terenie   
08.05.201211. i 12. maja w okolicach Kozienic odbywa się 10. Rajd Mazowiecki. Część trasy biegnie przez województwo lubelskie skąd pochodzi team Mariusz Stec i Michał Przystupa. Dla pilota to kolejny start w tym rajdzie, natomiast kierowca przygotowuje się do startów w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zapowiada się ciekawa rywalizacja w klasie Gości zwłaszcza ze względu na obecność Tomasza Kuchara i Daniela Dymurskiego, a także ciekawe atrakcje na Ułęż Moto Park.

Mariusz Stec: Jestem wdzięczny organizatorom za to, że postanowili wykorzystać drogi Lubelszczyzny do X Rajdu Mazowieckiego. To piękny niewykorzystywany w ten sposób teren, doskonała okazja do pokazania teamu na swoim terenie. Dla mnie to kolejny rajd treningowy. Chciałbym na tyle dobrze czuć rajdówkę by móc walczyć o dobrą lokatę w RSMP. Razem z Michałem potrzebujemy szybszego tempa i wciąż nad nim pracujemy. Patrząc na trasy 10. Rajdu Mazowieckiego będzie to dobra okazja do takiego treningu. Ponadto po rajdzie zaczynam sezon w GSMP. Cieszę się na tę imprezę i mam nadzieję na licznie zgromadzonych fanów przy trasie.

Michał Przystupa: 10. Rajd Mazowiecki będzie moim drugim startem w tej imprezie i zarazem drugim startem z Mariuszem. Podczas ostatnio rozegranego rajdu Świdnickiego współpraca układała się książkowo. Zbieranie doświadczenia i super zabawa, połączona z szybkim tempem jazdy to nasz cel na ten rajd. Zapraszamy naszych kibiców z Lubelszczyzny na domowy rajd, bliżej się nie da. Gwarantujemy że zrobimy wszystko by dostarczyć wam wielu wrażeń. Po raz kolejny chciałbym podziękować ekipie Wiesława Steca za topowe auto i gotowość do pracy w każdej sytuacji. Dziękuję także Mariuszowi za daną mi szanse sprawdzenia się na prawym fotelu. Do zobaczenia w sobotę na odcinkach.
Partnerami teamu w X Rajdzie Mazowieckim są: Sonax, AudioŚwiat.pl, StecMotorsport, Lubelskie Smakuj Życie.