Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Gratuluję zwycięzcom, dziękuję za pomoc
16.05.2012


Kilka dni temu zakończył się 10 Rajd Mazowiecki. W tym roku wprowadziliśmy znaczące zmiany w przebiegu trasy. Ogromnie cieszę się, że zawodnicy przyjęli je z entuzjazmem, a zmagania na nowych terenach były niezwykle emocjonujące. Jest to dla nas największa nagroda za czas i wysiłek poświęcony przygotowaniu Rajdu. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację 10 Rajdu Mazowieckiego, przekazuję moc podziękowań za sprawne przeprowadzenie 3 rundy Rajdowego Pucharu Polski.

Po raz kolejny gościliśmy podczas Rajdu Mazowieckiego kilkadziesiąt załóg, w tym także zawodników startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim, którzy osiągnęli metę w Kozienicach.

Dziękuję również dziennikarzom relacjonującym zmagania oraz służbom zabezpieczenia, które dbały o bezpieczeństwo na trasie. Szczególnie chciałbym podziękować tym, którzy udzielili pomocy załodze, która wpadła do wody w trakcie OS-1. Szybka reakcja kibiców oraz członków innych załóg pokazuje, że w środowisku rajdowym można liczyć na wzajemne wsparcie.

Ogromnie cieszy nas współpraca ze współorganizatorem – Miastem Kozienice oraz władzami terenów, na których wyznaczyliśmy trasę rajdu. Dziękujemy włodarzom tych terenów oraz wszystkim sponsorom i partnerom Rajdu, bez których nie moglibyśmy zorganizować imprezy na tak wysokim poziomie.

Krzysztof Maciejewski
Dyrektor Rajdu Mazowieckiego