Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Dzięki Tato!   
15.05.2012W miniony weekend odbyła się już 3 Runda Rajdowego Pucharu Polski. Na starcie nie mogło zabraknąć zawodników Tiger Rally Team, którzy zdobywając doświadczenie z kilometra na kilometr podróżują coraz szybszym tempem. W Rajdzie Mazowieckim rozgrywanym w okolicach miejscowości Kozienice załoga Tomasz Kasperczyk i Damian Syty zajęła 5 miejsce w swojej klasie oraz 12 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Dobry wynik motywuje zespół do wytężonej pracy i walki o wyższe lokaty w Rajdzie Karkonoskim, który już za niespełna 3 tygodni.

Tomasz Kasperczyk: „ Jestem zadowolony z tego występu. Nie popełniliśmy błędów co na tą chwilę jest dla mnie najważniejsze. Jechaliśmy szybkim ale bezpiecznym tempem zostawiając dość spore rezerwy. Moje pierwsze kilometry po mokrej nawierzchni (nie wliczając kilku z Rajdu Czechowickiego) wypadły całkiem nieźle. Udało nam się dobrze dobrać opony na wszystkie odcinki z czego również jestem zadowolony. Oby tak dalej i do zobaczenia na karkonoskim. Na koniec przy okazji: Dzięki tato!!! ”

Damian Syty: „ Kolejne zawody za nami i kolejna meta to na pewno powód do zadowolenia. Dużą loterią na tym rajdzie był dobór opon. Co prawda pomiędzy odcinkami zmienialiśmy je łącznie 3 razy ale pozwoliło nam to na pobijanie kolejnych rekordów jeśli chodzi o zmianę kół. Do mistrzostwa świata jeszcze daleka droga ale jest już coraz lepiej :) Po zmianach kół trafialiśmy z doborem bardzo dobrze co nie było takie łatwe. Rajd Mazowiecki wrzucamy do szuflady podpisanej udane. Przed 4 Rundą RPP pojedziemy treningowo 2 Rundę Pucharu Łużyc i mamy nadzieje, ze to wystarczy do znalezienia odpowiedniego tempa na Karkonoskim. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy nam kibicują i do zobaczenia na trasach w okolicach Karpacza...”

Zespół Tiger Rally Team przypomina o konkursie fotograficznym, który dotyczy każdego rajdu, w którym startuje nasza załoga. Zdjęcia prosimy przesyłać na damiansyty@o2.pl
Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Zespół chciałby podziękować za wsparcie firmom: Maspex S.A. – producent napojów energetycznych TIGER oraz soków TYMBARK, oraz Dom Maklerski BDM S.A.