Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

10. Rajd Mazowiecki   
11.04.2012Szanowni Państwo

W imieniu organizatora mam ogromną przyjemność ponownie zaprosić na Rajd Mazowiecki. Z każdym rokiem zbieramy nowe doświadczenia, a kolejne edycje są jeszcze lepsze, o czym świadczą pozytywne opinie zawodników oraz obserwatorów rajdu.
Nieustająco rozwijamy się i tworzymy wspólnie z zawodnikami niezapomniane widowisko. Wierzę, że nie inaczej będzie i w tym roku, podczas jubileuszowego 10. Rajdu Mazowieckiego.  

Jak co roku przygotowaliśmy zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców wiele nowości oraz niespodzianek. Duży nacisk położyliśmy na atrakcyjność trasy. Przygotowaliśmy siedem odcinków specjalnych o łącznej długości 80 kilometrów. Bazą rajdu będą niezwykle gościnne Kozienice. Dzięki współpracy z Moto Parkiem Ułęż stworzymy na terenie lotniska odlotowy Park Serwisowy, wygodny dla zawodników oraz ich zespołów, a także niezwykle atrakcyjny dla kibiców.

Na imprezie organizowanej pod nazwą Rally Fan Park każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na terenie lotniska Ułęż planujemy pokazy historycznych samochodów rajdowych, pokazy driftu, jazdy na trolejach, pokazy ratownictwa drogowego, gokarty oraz oczywiście catering. Z całą pewnością będzie tam można spotkać znane osobistości ze świata sportu motorowego. Aby jeszcze bardziej ułatwić kibicom oglądanie rajdu,  jeden z najciekawszych odcinków specjalnych zlokalizowany będzie dosłownie kilkaset metrów od  Rally Fan Parku.  

Już dziś serdecznie zapraszam zawodników, kibiców oraz dziennikarzy w sobotę 12 maja 2012 r. na trasy Rajdu Mazowieckiego.  

Do zobaczenia,
Krzysztof Maciejewski