Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Od tego rajdu się zaczęło!   
11.05.2012


Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wystartują w 10. Rajdzie Mazowieckim. Załoga TVN TURBO pojawi się na mazowieckich oesach Fordem Fiesta R2, którym rywalizują w pucharze CEFT w Mistrzostwach Polski. Jest to dla nich wyjątkowy rajd, ponieważ podczas poprzedniej edycji Rajdu Mazowieckiego duet ten debiutował na rajdowych trasach.

Łukasz Byśkiniewicz: „Równo rok temu podczas Rajdu Mazowieckiego rozpoczęła się moja rajdowa przygoda. Mam do tego rajdu duży sentyment. Nie mogłem więc odmówić sobie przyjemności wystartowania w tej imprezie, tym bardziej, że odbywa się on na moich terenach. W tym roku jako zawodnicy RSMP startujemy w klasie gość. Stawka jak zwykle na Mazowieckim jest zacna. Automobilklub Polski przygotował wiele atrakcji i pozmieniał trasy. Z „Wiślakiem” startujemy naszym pucharowym Fordem Fiesta R2, w którym musieliśmy zamontować nowy silnik, ponieważ usterka na Rajdzie Świdnickim okazała się poważniejsza niż myśleliśmy. Na trasie oprócz załogi TVN TURBO nie zabraknie także naszych kamer, które rejestrować będą wydarzenia na odcinkach specjalnych. Już teraz zapraszam na relacje z 10. Rajdu Mazowieckiego do programu Turbo MotoSport oraz Raport. Na ten rajd nasz Ford Fiesta zmienił barwy. Pojedziemy dzięki zaangażowaniu firm: KORDAS, Chem-Met zajmującej się odnawialnymi źródłami energii oraz Kopalni Kraszowice K.A.M.„

Maciej Wisławski: „Rajd mazowiecki jest dla nas klamrą spinającą sezony 2011 i 2012. Od tego rajdu zaczęliśmy razem jeździć i ta impreza ma dla nas sentymentalną wartość. Zobaczymy jak przez ten rok poprawiło się tempo jazdy Łukasza. Choć bezpośrednio nie będzie można tego sprawdzić, bo organizator, z tego co wiemy, mocno zmodyfikował trasę. Jest ona bardzo urozmaicona z czego bardzo się cieszymy. Trzymajcie za nas kciuki.”

fot. Maciej Niechwiadowicz