Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Czwarty rajd dedykowany Klarze Handke   
10.05.2012


Dla Piotra Kalinowskiego i Piotra Białowąsa to kolejny wspólny sezon i już czwarty rajd dedykowany Klarze Handke. Ta niespełna 3-latka od urodzenia walczy z ciężką chorobą, Artygrypozą, która objęła rączki i nóżki, tak że były bezwładne. Od pierwszego dnia życia nogi małej Klary były zagipsowane, a już w 5 tygodniu przeszła pierwszą, jedną z wielu w swoim życiu, operację. Mimo tego, to jednak szczęściara, która skupia wokół siebie ludzi o dobrym sercu.

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej i dołączyć dla akcji KLARA POWER zapraszamy na www.klarpower.pl. Moc jest z nami!

Piotr Kalinowski: W końcu wracamy do rajdówki! Po udanym Rajdzie Świdnickim mam jeszcze większy głód ścigania. Zeszłoroczny Rajd Mazowiecki wspominam bardzo miło, pomimo wielu awarii. Mam nadzieję, że tegoroczna konfiguracja trasy nie wiele się zmieniła, bo nasza Asterka nie znosi długich prostych (ma najkrótszą homologowaną skrzynię). Priorytetem jest meta, uczenie się i ciagły rozwój. Postaramy się z Piotrem dać z siebie wszystko od startu do mety. Tanio skóry nie sprzedamy i liczymy na zaciętą walkę w klasie:) Do zobaczenia na rajdzie!

Piotr Białowąs: Bardzo się cieszę z kolejnego startu w Rajdzie Mazowieckim, który jest dla mnie ważny. Na tym rajdzie zacząłem swoją prace na prawym fotelu. Co do trasy, na pewno będzie wymagająca, jak w zeszłym roku. Sporo miejsc można zaliczyć do zdradliwych, które mogą zakończyć udział w rajdzie, ale my z Piotrem jesteśmy optymistami. Wierzymy, że uda nam się dojechać cało do mety i na dobrej pozycji, zarówno w klasie, jak i w klasyfikacji generalnej.

Zapraszam wszystkich kibiców do dopingu naszej załogi Kalinowski/Białowąs Saabway & Klara Power Rally Team. Do zobaczenia na odcinkach!