Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Debiut Ursus Rally Team w RPP   
10.05.2012


10 Rajd Mazowiecki będzie okazją do szerszego zaprezentowania nowo powstałego zespołu Ursus Rally Team. Jak nazwa wskazuje głównym sponsorem teamu będzie kultowa marka URSUS. Dwie załogi tworzą Tomasz Smorawiński z Radosławem Banachem oraz Paweł Suchorzebski z Lechem Kaczmarkiem. Obaj kierowcy jeszcze do zeszłego roku startowali w rajdach amatorskich, w tym w cyklach BMW Challenge, Super Oes Poznań czy Puchar Rallyland WRC. Od tego roku jednak postanowili zrobić krok w przód – po pierwsze kilka szybkich startów w RD3L dla zdobycia niezbędnych punktów do R1, a następnie starty w RPP. Od początku na „prawych” zasiadają Radek Banach – doskonale znany wszystkim od wielu, wielu lat oraz Lech Karczmarek, który za kierownicą radzi sobie równie dobrze jak nasi kierowcy.

Rajdową bronią będą bliźniacze samochody BMW 318 is. Za ich perfekcyjne przygotowanie odpowiada serwis BMW Smorawiński.

Partnerami zespołu są: Pol-Mot Warfama S.A., Dealer BMW Smorawiński, Pol-Mot Holding S.A., Pol-Mot Auto S.A., Prologus Sp. Z o.o., Bioenergia Incest S.A.

Paweł Suchorzebski: Nasz start w rajdzie Mazowieckim zbliża się wielkimi krokami. Przede wszystkim właśnie od tego rajdu nasz zespół przybierze pełne barwy naszego tytularnego sponsora jakim jest producent ciągników rolniczych URSUS. Z racji tego cały zespół intensywnie pracował nad aby nasz start na widowiskowym BMW e30 318is wypadł jak najlepiej, odpowiedzialność za reprezentowanie kultowej Polskiej marki jest duża. Nie ukrywam ze jest to nasz debiut w RPP, dlatego będziemy głównie starali się dojechać do mety. Aczkolwiek poczynimy z moim pilotem Lechem Kaczmarkiem wszelkie starania, aby na tle bardzo mocnej konkurencji, która dysponuje o wiele mocniejszymi autami, nie wypaść źle. Do tego rywalizacja w klasie E30 zapowiada się bardzo emocjonująco.
Nasz start jest możliwy dzięki, Pol-Mot Warfama S.A., Dealer BMW Smorawiński, Pol-Mot Holding S.A., Pol-Mot Auto S.A., Prologus Sp. Z o. o. oraz Bioenergia Invest S.A.

Tomek Smorawiński: Przed nami rajd mazowiecki. Bardzo się z pilotem cieszymy, ponieważ dzięki firmie Prologus już przypłynął do nas interkom i mam nadzieję, że w końcu będziemy się na odcinku słyszeć. Mamy też nowe kombinezony, tym razem każdy w swoim rozmiarze, a to wszystko dzięki naszemu sponsorowi, firmie URSUS! Dziękujemy bardzo.
W międzyczasie oklejamy samochody, które przyjechały do nas z serwisu BMW Smorawiński Motorsport, robimy prezentację zespołu w Warszawie, a w piątek jedziemy poznawać i opisywać trasę. Serdecznie zapraszam do naszego miasteczka rajdowego w strefie serwisowej rajdu, gdzie oprócz dwóch bawarskich maszyn będzie można podziwiać najnowsze modele samego URSUSA oraz skosztować energetyka Ursus Energy Drink.