Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Kasperczyk z naładowanym akumlatorem ...   
10.05.2012


Przed nami już 3 Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Polski czyli 10 Rajd Mazowiecki. Rajd rozgrywany na Mazowszu stanowi nie lada wyzwanie dla zawodników ponieważ trasa rajdu jest niezwykle szybka.
Na starcie nie może zabraknąć załogi Tiger Rally Team, która reprezentowana przez Tomka Kasperczyka oraz Damiana Sytego będzie starała się walczyć o najlepsze możliwe lokaty zarówno w klasyfikacji generalnej jak i klasie 6.

Tomasz Kasperczyk: „Po rajdzie Świdnickim od razu treningowo pojechaliśmy Rajd Mikołowski co okazało się niezwykle ważne ponieważ wyszła drobna usterka samochodu, który przerywał na wyższych obrotach. Na szczęście mechanikom udało się zlokalizować przyczynę i auto w świetnej kondycji czeka już na Rajd Mazowiecki. W długi weekend udało mi się trochę doładować swój akumlator i już nie mogę się doczekać startu. Oczywiście założenia się nie zmieniły i pojadę na tyle szybko jak pewnie będę się czuł w samochodzie aby zbierać kolejne kilometry do swojego jeszcze małego bagażu doświadczeń. Do zobaczenia na trasie.”

Damian Syty: „W Rajdzie Mazowieckim miałem okazje startować w 2009 z Wojtkiem Chuchałą Peugeotem 206 i już wtedy krótka skrzynia dawała się we znaki. Fabia jest jeszcze szybsza natomiast jej skrzynia jeszcze krótsza i prędkość graniczna 168 km/h może na tym rajdzie dość często widnieć na wyświetlaczu. Liczymy na dobry start i dobrą zabawę bo widać, że organizator stara się aby uatrakcyjnić zawody zarówno zawodnikom jak i kibicom. Dziękujemy wszystkim za doping na poprzednich rajdach i liczymy, że na Mazowieckim również go nie zabraknie.”

Zespół Tiger Rally Team przypomina o trwającym w tym roku konkursie fotograficznym, w którym nagradzamy 3 osoby po każdym z rajdów, w którym startujemy. Autor zwycięskiej fotki z każdego z rajdów oprócz nagród rzeczowych zostaje zaproszony na testy zespołu gdzie będzie miał możliwość przejechania się na prawym fotelu w Skodzie Fabii R2. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres damiansyty@o2.pl

Zapraszamy również do śledzenia naszej strony fanpage na facebook.com/Tiger Rally Team

Dziękujemy firmom: MASPEX – producent napojów energetycznych Tiger oraz soków Tymbark oraz firmie BDM SA – Beskidzki Dom Maklerski