Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Jubileuszowy 20. wspólny start   
09.05.2012


10. Rajd Mazowiecki będzie dla Sławka Kurdysia i Michała Kasiny okazją do powrotu na te trasy po trzech latach przerwy. Przedrajdowe testy pomogły dopracować ustawienia samochodu, dlatego zawodnicy liczą na dobry wynik podczas trzeciej rundy Rajdowego Pucharu Polski.

Sławomir Kurdyś: - Po trzech latach przerwy powracam na trasy Mazowieckiego i mam nadzieje, że po rajdzie będę mile wspominał okolice Kozienic. Udało się przejechać kilka kilometrów testowych, a także poprawić nastawy zawieszenia. Myślę więc, że uda się trochę przyspieszyć w stosunku do Świdnickiego. Auto jest już prawie gotowe, zostało jeszcze kilka drobnych poprawek i naprawa "wydechu" uszkodzonego na ostatnim rajdzie, ale do czasu startu wszystko powinno być w porządku. Jak zawsze postaram się powalczyć o dobry wynik jadąc szybkim, równym tempem. Zapraszam do kibicowania, trzymajcie kciuki !!! Dziękujemy głównemu sponsorowi firmie AIR-TECH-BUD za możliwość startu, a także firmom: AQUER, Kolor Plus Studio, Lock-Tel. Patronat medialny: Bochnianin.pl, RajdowyPuchar.pl. Fot. Ł.Koziarski.

Michał Kasina: - Po udanym rajdzie w Świdnicy przyszła kolej na wyjazd do Kozienic. Startowałem już na Rajdzie Mazowieckim, jednak nie wiem czego mogę się spodziewać po odcinkach specjalnych tegorocznej edycji. Jechałem bowiem tylko po oesach w okolicach Otwocka. Tak czy inaczej nastawienie mam bardzo pozytywne, bo samochód jest dobrze przygotowany, a Sławek przejeździł ładnych kilkadziesiąt kilometrów na testach. Pojedziemy jak zwykle swoim tempem, bez zbędnego ryzyka, ale na tyle szybko, aby rywalizacja z kolegami w grupie N była dla kibiców emocjonująca. Czas chyba jeździ równie szybko jak nasza Honda, bo będzie to również nasz jubileuszowy 20 start jako załogi. Zapraszam więc wszystkich do czynnego udziału w dopingu na trasach Rajdu Mazowieckiego, a sponsorom dziękuję za umożliwienie nam startu w kolejnym wspólnym rajdzie.