Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Celem meta w Kozienicach   
09.05.2012


Wiesław Ingram / Krzysztof Janik - zwycięzcy grupy N podczas ubiegłorocznego 9. Rajdu Mazowieckiego zamierzają i tym razem powalczyć o czołowe pozycje w swojej grupie. Bocheńsko - Jastrzębska załoga startuje biało-czerwoną Hondą Civic Type R przygotowaną przez Ingram Garaż.

Wiesław Ingram: - Na Mazowiecki wyruszamy w pozytywnych nastrojach. Nie chcemy zawieść naszych sponsorów i kibiców, dlatego postaramy się pojechać tempem z Świdnickiego, ale przede wszystkim chcemy kontynuować przyjętą strategię i zameldować się na mecie w Kozienicach. Auto udało się przeglądnąć po ostatnim rajdzie, za co serdecznie dziękuję ekipie serwisowej. Załoga jest mocno zmotywowana, konkurencja wymagająca a trasa niezwykle szybka i specyficzna. To gwarantuje, że emocji na pewno nie zabraknie. Nasz start jest możliwy dzięki: PLATINUM Orlen Oil, AQUER, ELEKTRO PROCES, Lock-Tel, AUTO-HAL, FIVESTAR, PLASTBUD, NOWAK - firma pogrzebowa, Espace Autos Bernay, AIR-TECH-BUD, Kolor Plus Studio, MARPEX. Patronat medialny: Bochnianin.pl, RajdowyPuchar.pl. Fot. Ł.Koziarski.

Krzysztof Janik: - Przed nami chyba najszybsze zawody w całym cyklu RPP. Osobiście bardzo lubię Rajd Mazowiecki, ponieważ pilot nie ma na nim wiele roboty ;) Mimo, że startuję tu nieprzerwanie od roku 2005 to jednak na odcinkach w rejonie Puław pojadę po raz pierwszy. Priorytetem dla nas jest regularne dojeżdżanie do mety i punktowanie w każdej eliminacji, bo tylko to gwarantuje końcowy sukces. Cieszy mnie, że Wiesiek coraz lepiej czuje się w Hondzie i wierzę, że w tym sezonie poprawi jeszcze swój życiowy wynik, który już wyrównał na poprzednim rajdzie. Oczywiście liczymy na wsparcie naszych niezawodnych kibiców, którzy zawsze są widoczni przy odcinkach specjalnych w całej Polsce. Ci zaś, którzy nie będą mogli zjawić się na rajdzie, niech w sobotę czynią co w ich mocy, by nasze nowe barwy biało-czerwone nadal pozostały niezwyciężone!